HAKKIMIZDA

Kar ve Buzla Mücadele Merkezi 

Hakkımızda

İnsanlar tarih boyunca mevsim koşulları ile mücadele etmek zorunda kalmıştır. Sıcak, soğuk, yağmur, kar ve bunun gibi iklim olayları insanoğlunun günlük yaşamını olumsuz yönde etkilemiş ve bu mücadelenin neticesinde elde edilen başarı ile doğru orantılı olarak, hayat insanlar için kolaylaşmıştır. Gelişen teknoloji, motorlu taşıt ve insan sayısındaki artış, dünyanın dört bir yanını saran kara yolları ve yaşanan soğuk kışlardan dolayı karşı karşıya olduğumuz en büyük sorunlardan birisi de kar ve buzla mücadele olmuştur. Trafik seyri ve güvenlik açısından kar ve buzla mücadele hayati önem taşımaktadır. 2008 yılından beri bu sektörde hizmet vermekteyiz. Bu mühim konu firmamızın ana çalışma alanını oluşturmakla birlikte ticari kaygıların yanına insani değerler profesyonelce eklenerek birey odaklı çözümler tarafımızca geliştirilmeye çalışılmıştır. Bu bağlamda dünya geneli ve Avrupa özelinde fırsat maliyetler değerlendirildiğinde en gözde çözüm olan kar ve buz çözücü solüsyon olarak özetlenebilecek Snow Raider markası firmamız tarafından ülkemize tanıtılmış ve her alanda olduğu gibi bu alanda da en modern yöntemlerin benimsenmesi için uğraşılmıştır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Eski milli güreşçi olup şu anda da Güreş Serbest Milli Takımı Teknik Direktörlük yapan ve kariyeri boyunca başarı ile ülkemizi temsil ederek ay yıldızlı bayrağımızı kazandığı şampiyonluklar ve derecelerle göndere çektiren Elvan MERT önderliğinde çalışmalarını sürdüren firmamız ön plana ticari kaygıların yerine “birey” ve milli menfaatleri koyarak hareket etmektedir. Şirket müdürümüzün “ Hizmet etmek, kar etmekten daha önemlidir” sözü şirketimizin felsefesini çok güzel bir şekilde özetlemektedir. Son olarak genel anlamda felsefemiz “en ekonomik, en modern ve en faydalı yöntemlerle çalıştığımız alanda ülkemize ve vatandaşlarımıza hizmet etmektir” diyerek verdiğimiz hizmetin garantisini firmamızın ve şirket yetkililerimizin geçmişiyle sizlere sunuyoruz. Misyonumuz; Misyonumuz kar ve buzla mücadele konusunda insanlara en modern ve en faydalı yöntemleri benimseterek bu doğrultuda kusursuz bir hizmet vermektir. Vizyonumuz; Vizyonumuz bu işe ilk başladığımızda 40-50 ton civarında olan ve günümüzde çalışmalarımız sayesinde 7-8 bin tonu bulan solüsyon kullanımını 5 yıl içerisinde 50 bin ton seviyesine çıkarmaktır.

Buz Önleyici Solüsyon

Karayolları buz çözücü özellikteki çözeltileribuzlanma öncesi ve sonrası durumlarda kullanarak maliyet ve iş gücünü azaltabilir. Kullanılabilecek buz çözücüler ile çevreye verilecek zarar da en aza indirilmiş olur. Karayolları buz çözücü olarak kullandıkları sıvılarla rahat müdahale etmiş olur. Alana uygulanan buz çözücü buzun oluşmasını ve kaplamasını engelleyerek en hızlı çözümü bize göstermiş olur. Bölgeye uygulanan buz çözücü hemen etkisini yitirmez. 48 saate yakın etki gösterme süresi vardır.

Buz Çözücü Solüsyon

Buz çözücü sprey yardımıyla sorun yaşamadan ve vakit kaybetmeden buzlu camlara ve yollara elveda diyoruz. Buz çözücü sprey kullanımı oldukça kolaydır. Nemi ve suyu tutma özelliği vardır. Hava koşullarına göre yol üzerinde en az 48 saat işlevselliğini korur. Yanıcı, parlayıcı, patlayıcı ya da aşındırıcı özelliği yoktur. Deri ya da suyla temasında yan etkisi görülmez. Son teknoloji ürünü olup çevre dostudur. Doğaya ve insanlara zarar vermez.

Kar ve Buzla Mücadele Yöntemlerimiz

kar-ve-buzla-mucadele

Buz Çözücü

Kar ve Buz Çözücü

Originally from London, at one point of his sophomore college year, Martin decided to turn the tables for his career and travel to the US, to try and get a Harvard MBA degree… Eventually, he succeeded in that, becoming one of the most respected executive managers in his field of.

karayollari-buz-cozucu

Kar ve Buzla Mücadele

Kar ve Buz Tuzu

A Juneau, Alaska native, Mrs. Applebaum has come a long way since her high school graduation all the way up to getting a Brown University Master’s degree in Economics. Talented with the digits, she’s no less successful when it comes to managing the human resources of the company. Ask anyone.

buz-tuzu-uygulama

Kar ve Buz Tuzu

Kar ve Buz Tuzu Uygulama

Born in New York City, Elisa always felt a strong urge for being an ambitious overachiever. Eventually, by the age of 25 she already had received her first Wall Street executive position, making her one of the youngest managers in the company. With her overall work experience spanning over 2.

SEO copywriting

Buz tuzu kar tuzu kullanılması ile trafik kazalarının ve can kaybının minimuma indirilmesine ve hiç yaşanmamasına katkı sağlayabilirsiniz. Karla kaplanan ve buzlanmanın görüldüğü yollarda zeminin normal halini elde etmek için en güvenilir yöntem olması unutulmamalıdır. Bu tuzların kullanılması hasebiyle yollarda ve köprülerde tahrikler meydana gelebilmekte. Ancak bunlarında bir çözümü var.

Ahmet YILMAZ
GEO-TARGETED SEO

Buz çözücü solüsyon kimyasal bir sıvıdır. Karın yol yüzeyine yapışmasını ve buz oluşumunu engeller. Bu kimyasal çözelti trafiğin kalabalık olduğu zamanlarda bile yolda kalarak ıslaklığı absorbe etme özelliğine sahiptir. Uzun süre zeminde kalması unutulmamalıdır. İnsan sağlığı için tehlikeli olmayan buz çözücü solüsyon hayvan ve bitkilerin sağlığı açısından da tehlike oluşturmaz. Çevre dostu olan bu kimyasal bitkilere gübre görevi görür.

Mehmet ASLAN